Hotovka #1 - první týden

10. září 2016 v 8:00 | Alo |  Hotovo
Ahoj,
dneska bych vám ráda ukázala, jaké omalovánky jsem zvládla za tento týden (no už je to spíš předminulý týden, ale nejsem moc na počítači ani omalovánky nemám u sebe, tak to vezmeme jako tento týden, protože příští na tom nebudu líp ;)). Snad se vám mé výtvory budou líbit.

*Mudlovské omalovánky, pastelky Mondeluz*
Jako první obrázek z Mudlovských omalovánek jsem si zvolila jeden z prvních obrázků v knížce, je to výjev z filmu "Harry Potter a Relikvie Smtri 1". Harry se zde loučí s Hedvikou před přesunem od Durleyových do Doupěte, ale netuší, že už se s ní znovu neshledá. Ve filmu i v mém podání je tento obrázek trochu pochmurný a temný (nejen tím, co se tam děje, ale odehrává se to večer), tak jsem na rámeček použila trochu veselejší barvy. Červenou a žlutou symbolizující Nebelvír, hnědou na košťata a modrou, protože ji mám ráda a hodí se k Harryho oblečení. Na Harryho a Hedviku jsem také použila Blender, aby nešly tak vidět tahy pastelkou a některé odstíny po jeho použití trochu ožijí.


*Mudlovské omalovánky, pastelky Mondeluz*
Jako druhý jsem vzala hned vedlejší obrázek, který je spíše úvodem do celé knížky, ale připadalo mi, že si také zaslouží trochu barev. Na začátku textu se zmiňují o oranžové, hnědé a zelené jakožto barvách rodiny Weasleyových, takže jsem se těmito barvami inspirovala a použila je na tento obrázek, plus jsem k nim přidala fialový rámeček. Přičemž liány na pozadí a kentauři s testrály mají nejspíše symbolizovat Zapovězený les.

Později jsem ještě raději tuto dvoustranu přestříkala lakem na vlasy, protože papír, který jsem měla pod rukou byl lehce zabarven od pastelek, jež byly pod ním. Po použití laku je to již v pohodě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 10. září 2016 v 8:18 | Reagovat

Jsou super :-)

2 astro-lukas astro-lukas | Web | 10. září 2016 v 15:11 | Reagovat

Hezký :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama