Moje první omalovánky - GoT

3. září 2016 v 15:00 | Alo |  Moje omalovánky
Ahoj,
dnes bych vám ráda ukázala omalovánky, které jsem dostala jako první z antistresových omalovánek. Jsou jimi omalovánky z oblíbeného seriálu Game of Thrones. Seriál jsem začala sledovat minulé léto a na Vánoce mi pod stromečkem přistály tyto omalovánky.Kniha je brožovaná a stránky jsou čtvercové. Obrázky v omalovánkách jdou tematicky rozdělit do dvou celků, první jsou erby rodů ze Sedmi království a druhý celek (zabírající většinu knihy) jsou obrázky z postav a událostí z knih.
Největším kladem těchto omalovánek je jejich struktura, na jednom listu se nachází jedna omalovánka, tedy nejsou oboustrané, takže je jen na vás, co použijete na jejich vybarvení. Když se podíváme na otevřenou omalovánku, tak na levé straně je text z knih vztahující se na obrázek umístěný na pravé straně.
Jediným záporem, který jsem na omalovánkách zatím objevila je, že výjevy z knih jsou natisknuty přes celé stránky bez jakýchkoliv rámečků nebo nečeho podobného. Osobně se mi na okraji listu kreslí celkem špatně a hlavně, když pod tím listem mám ještě plno dalších.
Celkově jsem s těmito omalovánkami velmi spojokená a doporučila bych je všem příznivcům Game of Thrones, ikdyž asi se budou o něco málo víc líbil těm, co pouze četli knihy, protože jsou dělány podle knih a ne podle seriálu.

obálka omalovánky

ukázka erbů (Greyjoyové)

ukázka výjevu z knihy (Sansa s Lady na Zimohradě)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama