Omalovánky č. 2, ale pouze pořadím - HP

4. září 2016 v 15:00 | Alo |  Moje omalovánky
Ahoj,
dneska bych vám ráda ukázala omalovánky, které jako druhé přibyly do mé minisbírky. Jsou to Mudlovské omalovánky z prostředí Harryho Pottera, které jsem dostala k narozeninám. Z edice omalovánek z kouzelnického prostředí v češtině vyšla ještě i Bytosti kouzelnického světa. Pokud by jste hledali v cizojazyčné můžete narazit i na další omalovánky z této série. Na příbězích Harryho Pottera jsem doslova vyrostla, takže pořízení této omalovánky bylo celkem jasnou volbou.
Knížka je brožovaná a stránky jsou velikosti přibližně A4. Celá kniha se dá rozdělit do dvou částí, v první větší části jsou samotné omalovánky a ve druhé části jsou fotografie z natáčení a skicy použité při natáčení zachycující jednotlivé obrázky z omalovánek. Díky přítomnosti této druhé části knihy jsem měla ze začátku strach z těchto omalovánek, protože mi připadalo, že je to celkem zavazující a musím použít přesně stejné barvy, které použili při natáčení filmu. Když jsem se konečně do omalovánek pustila, zjistila jsem, že se tam stále nachází dost míst, kde se člověk může realizovat podle své aktuální nálady (např. na rámečcích).
Kladem těchto omalovánek kromě tematu je to, že většina obrázků je orámovaná, ať už tenkým rámečkem z jediné vybarvitelné linky nebo složitým rámečkem, kterým celé dílo můžete ještě podtrhnout.
Za zápor těchto omalovánek asi vidím jejich provedení, kdy obrázky jsou na obou stranách, což je při malování vrchních stran dosti nepohodlné.
Celkově tyto omalovánky mám velmi ráda a dokáži nad nimi strávit i několik hodin denně, takže vřele doporučuji.

obálka

ukázka z obrázků (orámovaný i neorámovaný)

fotky v zadní části knihy

PS:doporučuji při malování si pustit filmy Harryho Pottera
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 astro-lukas astro-lukas | Web | 6. září 2016 v 21:08 | Reagovat

Tak tyhle jsou super, taky jsem na tomhle vyrostl (ať už knížkách, tak i filmech) - pak jsem ještě taky vyrůstal a ujížděl na Star Wars :-D

2 Alo Alo | E-mail | Web | 8. září 2016 v 16:44 | Reagovat

[1]:já zas spíš na Hvězdné bráně ;-)

3 AlbertNak AlbertNak | E-mail | Web | 5. června 2018 v 16:54 | Reagovat

The men's prostate is an essential a part of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all types of prostate infection. It is due to bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of a particular defect inside the gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections via other regions with the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect accompanied by the employment antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some with the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and this will also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a number of ejaculations each week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to adopt to make sure a proper prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you ought to go for prostate examination at least per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama