Omalovánky č. 3 - něco na kolej

25. září 2016 v 15:12 | Alo |  Moje omalovánky
Ahoj,
dneska to bude jen taková rychlovka, škola už začala a navrch jsem se trochu nachladila, takže na malování moc nebyla ani nálada. Tak přináším alespoň slíbené nové omalovánky, jež jsem si pořídila na kolej. Tak jdeme na to :)

úvodní stránka

Omalovánky se jmenují Protistresové vymalovánky a je to časopis vycházející každé cca dva měsíce. Jednotlivé omalovánky jsou natištěny oboustraně na tenčím papíře, což je i důvod, proč je mám spíše jako takové čmárání k večeři.


Co se samotných obrázků týče bývají velmi rozmanité, ať již tematicky či složitostí, takže si tam najde každý to, na co právě má náladu a čas. Jsou tam obrázky s tematikou přírody, mandal, ...


... staveb, ...


..., ale i lidí. Navíc jsou v tomto díle i čtyři malé obrázky na pevném papíře se zadní stranou připravenou pro napsání a poslání pohledu.


Na závěr již jen mé menší zhodnocení: omalovánky ač jsou na slabém papíře, jsem si celkem oblíbila, protože jejich obrázky jsou úžasné a mohu u nich krásně relaxovat, nemusím přemýšlet nad barvami jako u mých ostatních omalovánek. Jo a u těchto omalovánek se mi zatím ani neobtiskují obrázky na druhou stranu při větším tlaku na pastelky.
Za týden už vám snad opravdu ukážu první vymalovaný obrázek z těchto omalovánek (jsem již za půlkou).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 28. září 2016 v 9:56 | Reagovat

Jsou moc povedené :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama