Říjen 2016

Hotovka #6 - návrat

29. října 2016 v 15:00 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
je tady další víkend a ikdyž byl pracovní a tedy i školní týden o něco kratší, tak vám přináším velkou dávku hotových obrázků jenem z časopisu. Jak již název napovídá po delší době jsem vzala do ruky i jedny z mých domácích omalovánek. Tak jdeme na to.

Hotovka #5 - roztomilost

23. října 2016 v 8:00 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
blíží se konec dalšího týdne a já jsem opět tady s novým článkem. Začínám si lépe rozvrhovat čas i zvykat na bydlení pouze ve dvou lidech a díky tomu se i více věnuji svým omalovánkám. Doufám, že mi to vydrží. Tento týden je to opět pouze jeden obrázek, ale začala jsme již dělat i na dalším, který je ovšem větší a složitější, takže jsme zatím pouze v půlce, ale snad se to poddá.

Tomu nešlo odolat ;)

22. října 2016 v 16:58 | Alo
Ahoj,
v tomto článku nebudu dělat žádnou recenzi na omalovánky nebo ukazovat nové výtvory, ale když jsme viděla to téma týdny, řekla jsme si, že to mluví přímo o mě.Mrkající Připravte se však, že to nebude žádné světoborné nebo snad hlubokomyslné, ale prostě mě to zrovna přišlo na mysl. Jo a promiňte mi možné překlepy, právě jsem dodělala laborky.

Hotovka #4 - ať žije modrá

15. října 2016 v 8:00 | Alo |  Hotovo
Ahoj,
další týden je u konce a tak se hlásím s novým článkem. Tentokrát je to konečně zase článek ze série Hotovka, vypadá to, že tuto sérii z původního plánu vydávat každý týden budu muset během semestru udělat pouze jeden článek jendou za dva týdny, protože prostě v tomto semestru moc času ani energie po večerech na malování nemám. Tento týden jsem se však potřebovala odreagovat a tak je toho o něco víc. Tak jdeme na to.

Inspirace

10. října 2016 v 0:00 | Alo |  Omalovánky pro dospělé
Ahoj,
slibovala jsem ve svém prvním článku, že sem občas dám i odkazy na jiné lidi milující antistresové omalovánky. Tak konečně jsem našla čas na uvedení prvního a mě osobně nejvíc inspirujícího člověka, díky němuž jsme i založila tento blog. Asi o tom ani neví, ale myslím si, že nejsem jediná.

Coloring Martina


Takto se jmenuje na sociálních sítích. Je to normální česká žena, jež se zamilovala do omalovánek a začala svá díla dávat na internet. Postupem času kromě ukázek hotových děl žačala s recenzemi omalovánkových knih, pastelek a jiných výrobků na kreslení. Své porfily má na Youtube (tam jsem ji objevila a sleduji zde její krásná videa), Facebooku, Instagramu a také má svůj vlastní blog.
Mými snad nejoblíbnějšími videi, která vydává, je pravidelný pořad Domalováno, kde každou neděli ukazuje, které obrázky zvládla vybarvit za poslední týden a jaké pastelky na ně použila. Občas se objeví také video, kde se snaží ženám milujícím omalovánky promluvit do duše a povzbudit je k další tvorbě.

Coloring Martina, jestli toto čteš, tak moc děkuji za inspirace a povzbuzení, doufám, že budeš ve své tvorbě i nadále pokračovat.

Omalovánky č. 4 - neodolala jsem

9. října 2016 v 13:33 | Alo |  Moje omalovánky
Ahoj,
dneska vám přináším další minirecenzičku, jestli se o tom dá tak mluvit, o novém čísle časopisu Protistresové vymalovánky. Plus vám k tomu dám menší bonus o trošku jiných omalovánkách.

Hotovka #3 - škola začala

2. října 2016 v 8:00 | Alo |  Hotovo
Ahoj,
dnes je tu konečně další hotový obrázek. Dělala jsem ho skoro dva týdny, ale spíš hlavně díky tomu, že na malování opravdu nebyla nálada. Je to obrázek z časopisu Protistresové vymalovánky, na nějž jsem vás minulý týden upozornila. Jo mimochodem už vyšlo další číslo, tentokrát se zvěrokruhem a zvířaty. Prohlédnout si současné číslo i čísla předchozí a také si je objednat můžete na stránce: http://www.epublishing.cz/vymalovanky