Hotovka #3 - škola začala

2. října 2016 v 8:00 | Alo |  Hotovo
Ahoj,
dnes je tu konečně další hotový obrázek. Dělala jsem ho skoro dva týdny, ale spíš hlavně díky tomu, že na malování opravdu nebyla nálada. Je to obrázek z časopisu Protistresové vymalovánky, na nějž jsem vás minulý týden upozornila. Jo mimochodem už vyšlo další číslo, tentokrát se zvěrokruhem a zvířaty. Prohlédnout si současné číslo i čísla předchozí a také si je objednat můžete na stránce: http://www.epublishing.cz/vymalovanky

*Protistresové omalovánky, mišmaš z dřívějších let*

Jako první obrázek z Protistresových omalovánek vybrala tuto mandalu tvořenou květinami, na níž přistál motýl. Je to malováno mýma strarýma pastelkama, které mám už velmi dlouho, je to takový mišmaš různých značek a sad a některé pastelky už jsou velmi malé, jiné se zase stále lámou. Na motýla jsem použila 4 odstíny červené až fialové barvy, na modré květiny jsem použila dva odstíny modré a na červenou jakbysmet (tu jsem vložila pro rozbití té jednolité plochy, která mi tam začala vznikat). Tráva je poré dělána dvěma odstíny zelené a stonky jsou zcela odlišným odstínem. No a pestíky jsem se snažila vybarvit žlutou, která bohužel nejde moc vidět ani naživo natož na tomto ne moc povedeném snímku (foceno tabletem).

Už jsem začala dělat další obrázek v těchto omalovánkách, ale je o něco složitější než tento tak uvidím, jak dlouho mi bude trvat. Za týden se však určitě zase ozvu, minimálně s minirecenzičkou nového čísla časopisu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama