Únor 2017

Hotovka #10 - po Vánocích 2

24. února 2017 v 10:46 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
přináším další část obrázků, jež se mi povedlo vybarvit od Vánoc. Tentokrát to budou obrázky z nových omalovánek. Není jich mnoho, ale některé daly celkem zabrat. Tak jdeme na to.

Hotovka #9 - po Vánocích

18. února 2017 v 10:37 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
na začátek bych se chtěla omluvit, že jsem za celý týden nezveřejnila ani jeden článek, ale v pondělí mi začal semestr a tím mi ubyl čas na malování i psaní článků sem, protože je nechci psát v nějakém časovém presu, aby pak články nebyly odfláknuté. Tím bych vás chtěla také upozornit, že až do poloviny května budou články zase spíše jen jednou za týden, ale pokud byste chtěli články častěji, můžete mi klidně zkusit navrhnout nějaké nové téma na články, ty bych zkusila zařadit mezi mé klasické články o omalovánkách. Dneska vám přináším obrázky, jež jsme vybarvila po Vánocích, tedy již s novými pastelkami a omalovánkami, o nichž jsme mluvila v minulých článcích. Zjistila jsem, že je toho plno, takže to rozdělím do dvou článků. V dnešním článku budou obrázky pouze z omalovánek, jež jsem měla před Vánocemi.

Co přinesl Ježíšek? 2

13. února 2017 v 12:00 | Alo |  Omalovánky pro dospělé
Ahojte,
jak jsem slíbila, tak i činím. Jsem tu dnes s pokračováním článku "Co mi přinesl Ježíšek?", které se tentokrát zaměří na novinky z oblasti pastelek a jiného příslušenství. Sice to všechno byly dárky, ale protože je Ježíšek moderní a já mu v dopise posílala přímo odkazy na dané věci, napíši vám k nim jejich ceny. No nebudu to okecávat a jdeme na to.

Co přinesl Ježíšek?

12. února 2017 v 16:11 | Alo |  Moje omalovánky
Ahojte,
protože jsem se v ukázkách vybarvených obrázků již dostala až na konec minulého roku, myslím, že bude lepší njeprve vám představit nové přírůstky, o nichž budu mluvit. V tomto článku budou pouze přírůstky v řadách omalovánek, zítra vám ukáži přírůstky z řady potřeb na malování. Již předem se omlouvám, že obrázky budou pouze stažené z internetu, ale jak jsem včera psala, vybily se mi baterky ve foťáku a zatím nebyl čas obstarat nové. Pokud byste chtěli podrobnější listování danou omalovánkou jsou většinou přístupné na youtube. Tak jdeme na to.

Adventní kalendář

11. února 2017 v 15:27 | Alo |  Moje omalovánky
Ahojte,
jak jsem ve včerejším článku slíbila, tak dnes činím. Přináším vám minirecenzi omalovánek jménem Adventní omalovánky. Bohužel v tomto článku nebude moc fotek, protože mi došly baterky do foťáku a nemám u sebe žádné nové. Na internetu existují videa s listováním oamlovánkama, takže pokud by měl někdo zájem vidět všechny obrázky jak jdou za sebou, tak si dané video může najít (osobně doporučuji kanál Coloring Martina na youtube).

Hotovka #8 - Advent

10. února 2017 v 17:31 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
dneska vám chci ukázat druhou část obrázků, jež jsem za svou nepřítomnost zde na blogu vymalovala. Totu část jsem nazvala Advent, protože jsou to obrázky vybarvené v průběhu adventních víkendů a v těch několika dnech mezi zlatou nedělí a Štedrým dnem. Jsou to pouze obrázky z domácích omalovánek, protože mi touto dobou končil semestr a přišel i zápočtový týden, takže na koleji na omalovánky ani nebyla nálada.

Hotovka #7 - před Vánocemi

7. února 2017 v 15:32 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
jak jsem včera slíbila přináším první část obrázků, jež vznikly v pauze, kterou jsem si od blogu dala. Obrázky od toho října, kdy vyšel poslední článek ze série Hotovky, jsem rozdělila do tří skupin: před Vánocemi, Advent a po Vánocích. Ale dost už kecání a jdeme si rovnou ukázat ty obrázky.

Delší pauza

6. února 2017 v 16:07 | Alo
Ahojte,
po dlouhé pauze jsem zpátky s novým článkem, dnes bude jen kecací, ale v nejbližších dnech by měly následovat i další. Nebudu se tady moc vymlouvat, proč nebyly žádné aktuality ohledně mých obrázků, omalovánek, potřeb a postupů.