Delší pauza

6. února 2017 v 16:07 | Alo
Ahojte,
po dlouhé pauze jsem zpátky s novým článkem, dnes bude jen kecací, ale v nejbližších dnech by měly následovat i další. Nebudu se tady moc vymlouvat, proč nebyly žádné aktuality ohledně mých obrázků, omalovánek, potřeb a postupů.

Pravdou je, že tady na blogu jsem měla vpodstatě nulovou návštěvnost a psát si jen tak mě moc nebavilo, protože jsem neměla žádnou zpětnou vazbu. Navíc jsem si našla na facebooku skupinu, v níž sdílíme obrázky a také nápady a triky na malování. Kdyby náhodou se někdo chtěl přidat do bezva skupiny plné podpory (i u obrázků, které se mi vůbec nelíbí jsem dostala alespoň 20 liků), tak si najděte uzavřenou skupinu "Pastelkou proti stresu?... no jasně :-)".
To byl asi ten nejdůležitější důvod, ale nebyl jediný. Přeci jen mi začal semestr a zimní semestry bývají o něco obtížnější nežli letní, takže na psaní článků ani moc nezbýval čas. Pokud ještě někdo neví, tak studuju fyziku na UPOLu v Olomouci ve druháku. Za chvíli začne letní semestr, ale měl by být jednodušší než zimní a tak snad budu mít čas a energii se tomuto blogu více věnovat.
Jak jsem už na začátku řekla, měly by v příštích pár dnech (max. týdnu) vyjít články s věcmi, jež jsem dostala na vánoce a s obrázky, které jsem za posledních pár měsíců vybarvila. Vracím se totiž k blogu i kvůli tomu, že tady se na ty obrázky mohou podívat i lidé mimo jmenovanou fb skupinu.
Ještě mě napadlo do budoucna nové téma článků, jež by se tady mohly objevovat. Blíží se totiž léto a možná budu v létě jezdit na výlety do okolí a možná i na dovolenou do zahraničí, takže bych byla ráda, kdybyste mi dali vědět, zda by se vám líbily články, kde bych dávala tipy na výlety s mým osobním hodnocením daného místa. Netvrdím, že by byly vždy pozitivní.

No už jsem si asi dost vylila své srdce, tak se mějte a uvidíme se u dalších článků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama