Hotovka #10 - po Vánocích 2

24. února 2017 v 10:46 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
přináším další část obrázků, jež se mi povedlo vybarvit od Vánoc. Tentokrát to budou obrázky z nových omalovánek. Není jich mnoho, ale některé daly celkem zabrat. Tak jdeme na to.

*Antistresové omalovánky pro dospělé, pastelky FC*

Tento obrázek byl úplně prvním obrázkem, jež jsme po Vánocích (nebo spíš ještě o Vánocích) vybarvila a byl také úplně prvním obrázkem, jež jsme vybarvovala pomocí pastelek FC. Snažila jsem se na něm vyzkoušet snad všech 60 odstínů, ale nakoneec se mi jich tam tolik nevešlo. Hotový jsme ho měla během chviličky (cca 2-3 pohádky).

*Lord of The Ring, pastelky FC*

Po úspěšném testu faberek jsem se rovnou vrhla do nových suprových omalovánek Lord of The Ring. No a prvním obrázkem, kerý tam na mě čekal byl Hobitín a přijíždějící Gandalf. Tenhle obrázek mi dal opravdu zabrat, samá zelené, samá tráva. Po chvíli jsem již tou zelenou plochou byla znuděná a nevěděla, kterou zelenou tam použít, abych to trošku oživila. Radši ani nepočítám čas strávený u tohoto obrázku, ale to asi ani nejde, protože jsem ho kreslila jenom po chvilkách. Přišla jsem u něj na nádhernou vlastnost pastelek FC - jsou bezvadně tvrdé a pigmentované, za celý obrázek jsem totoiž ani jednou nestrouhala žádnou pastelku.

*Lord of The Ring, pastelky FC + Mondeluz + minerální líh*

Na další dvoustaně na mě čekal obrázek Bilba Pytlíka vzpomínajícího na svá dávná dobrodružství.Ten už byl o poznání jednodušší než Hobitín a také jsem jej mohla udělat o něco barevnější. Díky nedávnému sledování Hobita jsem měla přibližnou představu o barvách na kabátku a vestě, zbytek už bla čistá fantasie. Na tomto obrázku mě mrzí jedinná věc a to pozadí, jež jsem malovala Mondeluzkama a špatně jsem odhadla odstíny pastelek, chtěla jsem jej mít o odstín až dva světlejší. Jinak obrázek je celý přepřený minerálním lihem.

Tak to je z vybarvených obrázků zatím vše. Již pracuji na dalších obrázcích a zkouším i nové potřeby. Brzy se tedy můžete těšit na článek o nich.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama