Hotovka #7 - před Vánocemi

7. února 2017 v 15:32 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
jak jsem včera slíbila přináším první část obrázků, jež vznikly v pauze, kterou jsem si od blogu dala. Obrázky od toho října, kdy vyšel poslední článek ze série Hotovky, jsem rozdělila do tří skupin: před Vánocemi, Advent a po Vánocích. Ale dost už kecání a jdeme si rovnou ukázat ty obrázky.

*Mudlovské omalovánky, pasletky Mondeluz*

Prvním obrázkem je znak Bradavic. Byla to taková rychlovka, kde jsem se však snažila zachovat původní barevné rozložení, které jsem měla možnost najít v zadní části knihy. Byl to také první obrázek publikovaný na fb skupině.

*Protistresové vymalovánky, pastelkový mišmaš*

Tento obrázek vznikl na koleji za dlouhých podzimních večerů. Při jeho malování jsem měla krásnou slunečnou náladu a vše mi připadalo fajn. Je jedním z mála obrázků, jež jsem na koleji nafotila, protože obrázky z koleje jsem na fb skupině nesdílela.

*Mudlovské omalovánky, pastelky Mondeluz*

U tohohle obrázku z rozřazování s Moudrým kloboukem jsem strávila hodně času (cca 8 hodin). Přišlo mi, že jsem používala hlavně šedou a hnědou barvu, ikdyž ve všech možných odstínech, tak jsem si alespoň trochu pohrála s barevnou škálou na hábitech profesorů v pozadí a také na rámu, jež jsem stylizovala do barvy Nebelvíru.

*Protistresové vymalovánky, pastelkový mišmaš*

Toto je druhý a poslední vyfocený obrázek z mé kolejní tvorby. Vyfotila jsem ho, protože jsem se s ním účastnila podzimní výzvy, kde jsme měli udělat co nejvíc červeného listí. Snad ho bylo dost ;-).

*Hra o trůny, pastelky Mondeluz*

No a nebyla bych to já, kdyby chyběl obrázek i z omalovánek Hra o trůny. U toho erbu jsem si snažila hrát se stíny, ale pak jsem to trošku zabila výběrem barev na jeho pozadí. Chybama se člověk učí.

Brzy se těšte na další část z mého tvoření.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rory Rory | Web | 8. února 2017 v 12:35 | Reagovat

Jů, krásně vybarvuješ. Já na tuto činnost neměla nervy ani jako malá. :D

2 Alo Alo | E-mail | Web | 11. února 2017 v 14:37 | Reagovat

[1]: moc děkuju, no já k tomuhle byla vedená odmala :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama