Hotovka #8 - Advent

10. února 2017 v 17:31 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
dneska vám chci ukázat druhou část obrázků, jež jsem za svou nepřítomnost zde na blogu vymalovala. Totu část jsem nazvala Advent, protože jsou to obrázky vybarvené v průběhu adventních víkendů a v těch několika dnech mezi zlatou nedělí a Štedrým dnem. Jsou to pouze obrázky z domácích omalovánek, protože mi touto dobou končil semestr a přišel i zápočtový týden, takže na koleji na omalovánky ani nebyla nálada.

Všechny obrázky zde budou z omalovánek Adventní omalovánky, jejichž minirecenzi vám brzy přinesu.

*Adventní omalovánky, pastelky Mondeluz*

Tento obrázek je prvním obrázkem z omalovánek, jsme asi divná, ale omalovánky vybarbuji zásadně postupně. Nepoužila jsem žádnou speciální techniku, pouze některé části jsem lehce rozetřela blenderem (míchací pastelkou). Obrázek vznikl během prvního adventního víkendu.

*Adventní omalovánky, pastelky Mondeluz*

U tohoto druhého obrázku, jsme již začala se svými pokusy s různými technikami, jež nejsou pro lidi mimo omalovánkářskou či malířskou komunitu známé. Tady jsem zkusila rozmývání vodou. Pastelky Mondeluz jsou totiž akvarelové, takže je možné je za pomoci vody a štětce rozmývat, aby se zakryly bílé skrvnky, jež při malování vznikají, nebo vodou lze barvy míchat. Na obrázku je touto technikou udělaná celá konvička. Chce to ještě popilovat.

*Adventní omalovánky, pastelky Mondeluz*

S dalším obrázkem přišel i třetí adventní víkend. U tohoto obrázku jsem se po neúspěšném pokusu o nové techniky vrátila k obyčejnému vybarvování. Sněhuláček se mi navzdory vzrůstajícímu předvánočnímu a předzkouškovému stresu povedl krásně veselý a barvený.

*Adventní omalovánky, pastelky Mondeluz*

Přišel poslední advetní víkend a s ním obrázek plný jmelí. Od posledního pokusu s vodou uplynuly již dva týdny, tak jsem se odhodlala k dalšímu pokusu. Ten jak vidno dopadl ještě hůře, rozmývala jsem modré pozadí, na nějž vznikly krásné fleky. Asi se s vodou nebudu mít moc ráda.

*Adventní omalovánky, pastelky Mondeluz + stříbrná a zlatá fixa*

Při předvánočním úklidu šuplíku s kancelářským haraburním jsem našla stříbrnou a zlatou fixu a delší dobu jsem čekala na správnou příležitost, jak je do omalovánkem zakomponovat. Ta nastala při pátém adventním obrázku, kde jsem jimi ozdobila andělská křídla, šaty a čelenky.

*Adventní omalovánky, pastelky Mondeluz + zlatá a stříbrná fixa*

Posledním obrázkem, jež jsem do Vánoc stihla byl tento krásný Mikuláš. Po dokončení mi Mikuláš nebo spíš jeho "šéf" Ježíšek donesl za odměnu pár omalovánkem a věcí na malování, jež vám brzy ukážu. Jinak byl vymalován úplně klasicky bez jakýchkoliv speciálních technik, pouze jsem na pár detailů použila opět fixy.

Doufám, že se vám obrázky líbí, byla bych moc potěšená, kdybyste vyplnili moji anketu. Těšte se brzy na další články.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SILVI - LU SILVI - LU | Web | 10. února 2017 v 17:41 | Reagovat

Krásne! :-)

2 Alo Alo | E-mail | Web | 11. února 2017 v 14:38 | Reagovat

[1]: děkuju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama