Hotovka #9 - po Vánocích

18. února 2017 v 10:37 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
na začátek bych se chtěla omluvit, že jsem za celý týden nezveřejnila ani jeden článek, ale v pondělí mi začal semestr a tím mi ubyl čas na malování i psaní článků sem, protože je nechci psát v nějakém časovém presu, aby pak články nebyly odfláknuté. Tím bych vás chtěla také upozornit, že až do poloviny května budou články zase spíše jen jednou za týden, ale pokud byste chtěli články častěji, můžete mi klidně zkusit navrhnout nějaké nové téma na články, ty bych zkusila zařadit mezi mé klasické články o omalovánkách. Dneska vám přináším obrázky, jež jsme vybarvila po Vánocích, tedy již s novými pastelkami a omalovánkami, o nichž jsme mluvila v minulých článcích. Zjistila jsem, že je toho plno, takže to rozdělím do dvou článků. V dnešním článku budou obrázky pouze z omalovánek, jež jsem měla před Vánocemi.

*Hra o Trůny, pastelky FC + minerální líh*

V představování obrázků to vezmu hezky podle stáří mých omalovánek. V omalovánkách postupuji postupně a obrázky většinou nepřeskakuji, čekal mě tedy erb rodu Tyrellů. Snažila jsme se lehce držet popisu erbu na druhé straně, ovšem až ve chvíi, kdy jsme měla hotové pozadí erbu, takže nakonec jsem z popisu dodržela jen zaltou řůži. Poprvé jsme v této omalovánce použila také minerální líh, rozmyla jsme s ním pozadí erbu (snažila jsem se ho vystínovat pomocí tří odstínů hnědé) a potom také na vystínování vnitřku růže. Bohužel asi moc neumím fotit, protože mi foťák často ukradne barvy z obrázku, ve skutečnosti jsou barvy o něco výraznější a stínování jde lépe vidět.

*Hra o Trůny, pastelky FC + minerální líh*

Dalším erbem v pořadí byl erb rodiny Greyjoyů. Tady jsem se již snažila více dodžet popisem erbu, kde má být zlatá krakatice na černém poli. Nechtěla jsme však mít erb jen černý, ale pokusila jsme se udělat přechod z černé do hnědé, no mám ještě co zlepšovat. Na pozadí samotného erbu jsem již krakatici udělala v trochu přirozenějších barvách, jež jsem se snažila udržet i u moře a chaluh. V celkocém důsledku se mi snad celekm povedl.

*Mudlovské omalovánky, pastelky FC*

V Mudlovských omalovánkách jsem stihla vybarvit také již dva obrázky, ale bohužel druhý obrázek je do výzvy, která končí začátkem března, takže druhý obrázek budu moci zveřejnit až v průběhu března. Zatím vám však přináším alespoň tento obrázek Hermiony míchající Mnoholičný lektvar v dívčích umývárnách ve druhém patře. S tímto obrázkem jsem si zatím hrála nejdéle ze všech obrázků, nevím jestli je to tím, že jsem na něm pracovala jenom cca 45 minut denně, ale maoovala jsem jej asi dva týdny. Pravdou je, že kromě nejdéle dělaného obrázku má ještě jedno moje nej a to můj nejoblíbenější. Bohužel foťák opět sebral barvám trochu krásy, ve skutečnosti jsou barvy výraznější. U toho obrázku jsem si uvědomila potřebu linerů (už přišly, jen je musím otestovat), protože na rámu obrázku jsem musela neustále mít ostrou špičku a stejně jsem skoro furt přetahovala.

To je zatím ze "starých" omalovánek vše. V příštím článku na vás budou čekat 4 obrázky z nových omalovánek. Pokud byste chtěli, můžete mě sledovat na mém novém instagramovém účtu, založeném speciálně kvůli omalovánkám, postupně tam přidám všechny své starší obrázky a budu tam přidávat nové obrázky ihned po domalování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alo Alo | E-mail | Web | 18. února 2017 v 10:39 | Reagovat

Zapoměla jsem dopsat ten účet: ola.les :-D

2 Siginitou Siginitou | Web | 18. února 2017 v 10:44 | Reagovat

Vypadá to strašně krásně :)

3 Eliss Eliss | Web | 18. února 2017 v 11:26 | Reagovat

Ten druhý je úžasný! :-)

4 Alo Alo | Web | 18. února 2017 v 13:12 | Reagovat

[2]: děkuju

[3]: moc děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama