Hotovka #11 - výzvy

14. března 2017 v 10:25 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
šest dní uplnynulo jako voda a jsem zpět s dalším článkem. Tentokrát se konečně jedná zase o nově vybarvené obrázky. Je jich pouze 5, ale nad některými jsem díky jejich náročnosti strávila hodně času. A také jsem už měsíc ve škole, takže na malování mám jen sobotu a neděli. Jdeme na to.

*Antistresové omalovánky pro dospělé, linery Staedlter*

Tento obrázek jste již mohli vidět v článku "Odměna", kde se o jeho vzniku i více zmiňuji. Zde je přidám jen aby se na něj nezapomělo. Jediný není dělaný do výzvy.

*Antistresové omalovánky pro dospělé, pastelky Mondeluz*

Tento obrázek je prvním ze série obrázků, jež vznikly do vzev na jedné facebookové stránce. Tato výzva nesla (nebo spíše ještě nese) název Barvy podle horoskopu Ryby, kde jsme dostaly určené přesné odstíny pastelek, rozepsané to bylo pro několik druhů pastelek, mezi nimiž byly i mé Mondeluzky. Při zjištění, že se mohu zúčastnit i já jsem vůbec neváhala a hned šla hledat vhodný obrázek.Nakonec jsem zvolila tuto vitráž. Z důvodu použití Mondeluzek a jejich krytí jsem nakonec celý obrázek přetřela minerálním lihem.

*Antistresové omalovánky pro dospělé, pastelky FC*

Do třetice všeho dobréhu tu mám opět obrázek z Antistresových omalovánek. Skvěle se tyto omalovánky hodí krom testování také pro barevné výzvy. Tato výzva nese název Zelená a asi hned pochopíte, jaké barvy byly pro tuto výzvu určeny. Účelem této výzvy je přivolání jara. U tohoto obrázku jsme použila celkem 8 odstínů zelené z mých Faberek a jeho vybarvení mi zabralo pouhé 2 hodinky, bude to ale i tím, že jsem na něj nemusela použít líh.

*Hra o Trůny, pastelky FC*

Tento obrázek dráčků Daenerys Targaryen patří do druhého typu výzev, jež lze nalézt v naší fb skupince. Podstatou této výzvy je určení omalovánek, datumu a následně i přesného obrázku. Tento obrázek jsem vybarvila již skoro před měsícem a to čekání než jsem jej mohla zveřejnit bylo nesnesitelné, ale již je na světě, takže se s ním mohu pochlubit i vám. barvy dráčků vůbec neodpovídají jejich barvám v seriálu a ten modrý mi osobně připomíná Safiru z Eragona, ale jsou alespoň trochu veselejší než kdyby byli celí černí.

*Mudlovské omalovánky, pastelky FC + Mondeluz*

Poslední výzvový obrázek a také poslední zatím vybarvený obrázek je obrázek Harryho, Rona a Hermiony. Vůbec nedokážu určit, ze kterého filmu má tento výjem být, ale zkusila jsem ho vybarvit spíše podle fantazie, je Harryho jsem vytvořila podle oblečení z loučení s Durleyovými. Bohužel mi foťák na mobilu trochu pozměnil barvy, ale jinak byste si mohli všimnout, že každý čtverec v rámečku zobrazuje jednu kolej a je vybarven v jejích barvách. Aby tam nebylo málo barev, tak jsem na pozadí použila Mondeluzky a vytvořila jej v Nebelvírských barvách.

Doufám, že se vám moje obrázky líbily. Pomalu už začínám dělat na dalších obrázcích, které ovšem budou také do výzev v půlce dubna. Nevím tedy, zda do té doby budu mít dost obrázků na samostatný díl Hotovek. Pokusím se i tak přijít za šest dní zase s novým článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 14. března 2017 v 10:36 | Reagovat

Mám rád Harryho Pottera. :) Jinak zajímav článek. Povedlo se ti všechno. Si šikovná. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama