Odměna

2. března 2017 v 10:20 | Alo |  Omalovánky pro dospělé
Ahojte,
dneska vám přináším minirecenzičku pomůcky na vybarvování omalovánek, jež jsem si pořídila jako odměnu za složení zkoušek během tohoto zkouškového období. Bohužel se mi to zkouškové celekm protáhlo, takže objednávku samotnou jsem prováděla až víkend před začátkem nového semestru, takže po prvním týdnu ve škole, na mě doma čekal balíček a v něm ...

*prvních pár tahů*

... sada 15 linerů od značky Staedtler série Brilliant colours. Tuto sadičku jsme pořídila na stránkách Krajiny omalovánek za 310,- (+ poštovné). Upřímně už teď skoro lituji, že jsem si pořídila jen 15 kusovou sadu, jenže jsem přeci jen student bez stálého příjmu a i 310,- mi připadá jako velký výdaj. No snažila jsme se jim odolat a nejprve dokončit obrázek do výzvy (už druhý, ale oba budu moci ukázat až po 12.3., ale máte se na co těšit), ale ony se na mě tak smutně koukaly, takže Hra o trůny šla stranou a čapla jsem své zkušební omalovánky Antistresové omalovánky pro dospělé.

*hotový obrázek*

Díky zkušenostem s linery od Centropenu, jež používám při psaní výtisků ze záppisů z přednášek a občas i výpisků z těch výpisků Mrkající, jsem měla určitou představu, jak se s nimi bude pracovat. Stejně jsem však byla strašně nadšená z jejich barev (foťák jako obvykle jejich zářivost a sytost ukradl). Pracuje se s nimi úplně náhderně, v těchto omalovánkách mi vůbec nepropíjely a to se mi často poveldo udělat na jednom místě i víc vrstev. Jedinou nevýhodou malování s linery je jejich tenký hrot, tedy pokud s nimi chcete vybarvit celý obrázek, já je budu používat už jen na detaily, takže tenký hrot bude ideální. Dále při vybarvování větších plošek jsou u některých barev viditelné tahy linerem, ale opět u detailů to vidět nepůjde.
Na závěr mohu už jen říc, že jsem se svou koupí velmi spokojená.

Ještě menší poznámka k hotovému obrázku, původně měl být každý kvadrant vybarven jiným druhem pomůcky, tedy jeden pomocí linerů a zbylé tři pomocí různých druhů pastelek, ale již při druhém kvadrantu jsem zvolila děsné pastelky (AAM), jež nejsou vůbec pigmentované a navíc jsou nesnesitelně tvrdé. Jedinou možností jak je překrýt bylo přebarvit to pomocí linerů, takže je obrázek nakonec celý udělaný pomocí linerů.

Doufám, že se vám článek líbil, pokud jo, moc by mě potěšilo menší ohodnocení. Ještě bych chtěla dodat, že články budou nejspíše v nejbližší době vycházet každých 6 dní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama