Hotovka #13 - pauzička

26. května 2017 v 15:49 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
tak konečně po delší době mám zase co přidat za nové obrázky. Poslední dobou jsem bohužel neměla díky několika věcem mnoho času na malování, ale i tak se mi podařilo něco vybarvit. Naštěstí se již blíží léto a tím pádem budu mít na malování víc času, teda mám ho už i teď během zkouškového - ať žije prokrastinace :) . Navíc jeden z obrázků, jež vám teď ukáži mi zabral spoustu času. Tak jdeme na to.

*Harry Potter - Mudlovské omalovánky, pastelky FC + linery Staedtler*

Jako první jsem v této sérii dokončila tuto obří dvoustranu z Harryho Pottera, byla dělaná do výzvy a málem jsem ji díky její náročnosti ani nestihla v termínu dokončit. Vzhledem k tomu, že stránky jsoou skoro velikosti A4, to byla celkem piplačka a navíc jsem se celou dobu přímo děsila té velké plochy kapoty Záchranného autobusu. No alespoň jsem díky tomuto obrázku pořádně zamávala s fialovou pastelkou, kterou jinak skoro nepoužívám. Jinak na rámeček a žluté hvězdičky za ním jsem použila linery, které se naštěstí skoro nepropily na druhou stranu. Nakonec jsem ze svého výtvoru celkem spokojená, i když jsem na něj nepoužila ani kapku minerálního lihu.

*Game of Thrones, pastelky FC*

Jako druhý obrázek do výzvy byla tentokrát Melisandre z Game of Thrones. Tento obrázek byl krásný odpočinek po náročném Harrym, ale ... tady jsem měl azase nervy z plamenů. Ještě nikdy jsem nedělala takto komplikovaný a zároveň jednoduchý obrázek. Výběr barev i umístěný světla a stínů byl od začátku celkem jasný, ale porblém nastal při umístění stínů a odlesků při samotném malování. Nakonec jsem to tam nějak nahodila a myslím, že to vyšlo celkem dobře. Obecně mě obrázky v této omalovánce velmi baví a ráda je kreslím, jen se bojím, že mi až moc brzy dojdou.

No to je pro tento díl Hotovek všechno. V nejbližší době by sem mělo přibýt pár nových článků, jež se budou týkat nových omalovánek (konečně je dostanu), jednoho důležitého příslušenství k pastelkám a možná i jednoho menšího tagu od jedné známé omalovánkářky, blogerky a youtuberky v jedné osobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Reina Sun Reina Sun | Web | 6. června 2017 v 0:03 | Reagovat

Tématika obou obrázků je mi dost blízká :) A poradila sis s nimi bravurně, oba s emi zdají dost komplikované..

2 Alo Alo | Web | 6. června 2017 v 9:13 | Reagovat

[1]: moc děkuju zapochlavu, Melisandre sice kompikovaně vypadá, ale oproti Harrymu to byla procházka růžovou zahradou ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama