Hotovka #14 - LeMans víkend

25. července 2017 v 11:31 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
po dlouhatánské době se hlásím s novými obrázky. Byla jsem celkem pracovitá, co se týče obrázků, a proto jejich představení rozdělím do několika článků, které proložím i jinými druhy článků. Dnešní článek bude pouze o obrázcích z Antistresových omalovánek pro dospělé, jež jsem vymalovala za poslední cca 2 měsíce. Tak jdeme na to.

*Antistresové omalovánky pro dospělé, pastelky FC + linery Steadtler*

Prvním obrázkem jsou tito milí delfínci, jež jsem si vybrala do modré výzvy. Podstatou této výzvy bylo vybarvit obrázek pouze v modrých odstínech a co se k této barvě hodí líp než moře a jeho obyvatelé, navíc když jsem to kreslila začátkem léta. Chvílema jsem z té modré začínala šílet, takže jsem některá místa nechala schválně nevybarvená, nakonec to udělalo obrázek na pohled příjemnější.

*Antistresové omalovánky pro dospělé, FC Albrecht Dürer (červená pastelka) + KIN Aristochrom*

Další obrázek je velmi speciální. Za úkol ve výzvě bylo vybarvit přímo tento obrázek, jenže mě nenapadala žádná barevná kombinace, již bych mohla použít. Pak mi padlo oko na dvě samostatné pastelky, jednu jsem měla již roky, ale v žádné omalovánce jsem ji zatím nepoužila, a druhou jsem dostala na Vánoce k objednávce sady pastelek FC. KIN Aristochrom (starší z pastelek) je speciální pastelka díky tomu, že její tuha je složena ze tří barev (žlutá, červená a modrá) a podle aktuálního natočení barví některou z těchto tří barev nebo jejich kombinací. FC Albrecht Dürer je moje nejnenáviděnější pastelka, protože je šíleně měkká a neustále jsem ji musela ořezávat, jedinou věcí, jíž se však dala ořezávat, byl nožík. bl to prostě takový experiment, který si asi jen tak nezopakuju.

*Antistresové omalovánky pro dospělé, KIN Mondeluz*

Na řadu přichází mé pastelkové LeMans neboli obrázky vybarvené během závodu 24 hodin LeMans. Nebojte není jich mnoho, protože mě z malování u televize bolelo celé tělo. Prvním je obrázek v barvách blíženců, tedy šedé, fialové, oranžové a světle žluté. Nevím, moc mi ty barvy k blížencům nesedí, protože sama jsem blíženec a tyhle barvy spíš patří k neoblíbeným. Nejdřív jsem ani nevěděla, co s těmito barvami vybarvit, ale nakonec to nějak dopadlo.

*Antistresové omalovánky pro dospělé, pastelky FC + linery Staedtler*

LeMans č.2 neboli co pro mě znamená léto. Ano vzhledem k blížícímu se létu byla jedna z výzev zcela letní a to tak, že za úkol bylo vybarvit letní obrázek. Pro mě milovnici moře, slunce a pláže nebylo nic jednodušší než najít tuto roztomilou chobotničku a vybarvit ji v barvách jedné cestovky (znak poznají jen pamětníci). Bohužel se mi nepodařilo udržet stále stejný tlak pastelkou na papír a tato skutečnost vyšla na fotce na povrch mnohem více než v reálu, ale co taky chci při maratonu ;) .

*Antistresové omalovánky pro dospělé, pastelky FC + linery Staedtler*

Poslední LeMans obrázek, u kterého mi asi již dobře hrabalo, protože jsem jej dobrovolně udělala celý do růžovo-fialova. Holt nějak tyto odstíny pastelek musím upotřebit. Jinak mandala byla vybrána díky výzvě, ano všechny obrázky byly do výzev. Poslední dobou skoro nic jiného nemaloju než obrázky do výzev.

To by bylo pro tento článek vše, brzy se můžete těšit na další, kde bych snad již po dvou měsících mohla představit narozeninové přírůstky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama