Srpen 2017

Kováři ve skanzenu

29. srpna 2017 v 11:44 | Alo |  Tipy v ČR
Ahojte,
sice jsme tento článek slíbila už na včerejšek, ale během víkendu se objevily další věci, jež musím celkem nutně udělat (včetně další grafiky ;) ), takže jsem bohužel musela psaní článku odložit až na dnešek. S blížícím se novým semestrem budou však články méně časté, ale budu se snažit články psát aspoň jednou týdně. Škola je ale ještě daleko, tak jdem vzpomínat na zážitky z dalšího výletu. Opět je to místo, jež dobře znám a kam jezdím poměrně často, takže snad bude dostatečně objektivní. Jdeme na to.

Překvapení

26. srpna 2017 v 11:02 | Alo
Ahojte,
jak jste si možná všimli, tak blog vypadá trochu jinak než včera. Konečně jsem dokončila překvapení k prvnímu výročí blogu.
Už delší dobu jsem chtěla novou grafiku, která by mě o něco lépe vystihovala a také by vystihovala můj blog. Začátkem roku jsem poprosila jednu blogerku, jestli by mi neudělala novou grafiku, ale po prvním mailu, kde mi řekla, že grafika bude do dvou týdnů hotová se neozvala. Po měsíci jsem se teda začala snažit o něco nového sama. No upřímně nebylo to vůbec povedené natož, aby to splňovalo svůj účel. Jenže jsem už nevěřila žádné blogerce, že by mi ten design udělala.
Začátkem sprna jsem se na ten vzhled už opravdu naštvala a šla udělat lepší záhlaví. Postupem času se z toho vyklubala celá grafika, ale to snad byla ještě ta jednodušší část. Problém začal dnes ráno, kdy jsem se snažila grafiku dát na blog -> nenávidím volitelný box v menu a celou inteligenci blogu ;). Ne dělám si srandu, ale byl to boj a párkrát jsem přitom ztratila nervy. Velmi obdivuju ty lidi, kteří dělají dobrovolně pro ostatní grafiku, já na to prostě nemám.
Jinak obrázky jsou z mých fotek a hlavně sehnané pomocí strýčka Googlu. Záhlaví možná ještě časem (do pár měsíců) změním, ale jinak už tohle asi zůstane napořád, protože na předělání fakt nemám.

Mějte krásný víkend a na začátku týdne se těšte na nový článek z cest po naší vlasti.

Hotovka #16 - prázdniny

24. srpna 2017 v 13:22 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
dneska vám opět přináším článek s ukázkou vybarvených obrázků za první polovinu prázdnin. I když jsem musela pracovat na nějakých jiných věcech, tak jsem ve zbytku času měla náladu na malování a to se odrazilo i v počtu obrázků, jež se mi za tu dobu povedly. Neukážu vám všechny, protože poslední obrázek se objeví v dalším článku, jež se bude týkat letního maratonu s jednou omalovánkou, už dopředu upozorňuju, že jsem naprostý magor co se týče jejího výběru. Tak jdeme na to.

Costa Brava #3 - výlety po okolí

20. srpna 2017 v 16:49 | Alo |  Tipy v zahraničí
Ahojte,
přináším vám předposlední nebo možná i poslední článek k dovolené v Katalánsku. Tentokrát to budou výlety do okolních letovisek, jež můžete podniknout sami a ještě díky tomu to město poznáte lépe než s cestovní kanceláří. Těmito letovisky jsou Blanes a Tossa de Mar. Dneska ten článek možná nebude z nejdelších, protože mě celkem zasáhla událost z pátečního večera, ale mám už v plánu i další články do této rubriky a i jedno překvapení na první výročí blogu, takže jsem jej nechtěla zbytečně odkládat.

Hotovka #15 - zkouškové

15. srpna 2017 v 17:06 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
dneska vám po delší době přináším další článek s ukázkou hotových obrázků. Tentokrát to budou obrázky za mé letní zkouškové, takže těch obrázků není mnoho a možná k nim ani nebudu mít tolik co říct jak jindy. Ale přeci jen si člověk i mezi učením potřebuje odpočinout a co je lepší než pastelky a dobrý film či seriál. Tak jdeme na ně.

Costa Brava #2 - ubytování a strava

13. srpna 2017 v 9:59 | Alo |  Tipy v zahraničí
Ahojte,
po minulém článku, kde jsem vás seznámila s místem mé dovolené, přišel myslím čas na to se ubytovat a možná si i dát něco malého k snědku. Bohužel dneska u články fotky nebudou, protože než jsem naše objednávky jídel stihla vyfotit, tak jsme to snědli a ubytování jsem taky nefotila. Tak jdeme na to.

A přišly jmeniny

8. srpna 2017 v 15:27 | Alo |  Moje omalovánky
Ahojte,
před pár dny jsem vás seznámila s omalovánkami, jež jsem dostala jako dárky k narozeninám, měsíc a půl po narozeninách jsem měla i svátek a na ten mě rodiče překvapili další omalovánkou. Ale protože svátek není tak důležitý jako narozeniny, tak i omalovánka ke svátku je menší než ty v narozeninám, přesněji řečeno je to naprostá miniatura omalovánem. Platí tady dvojnásob, že co je malé to je roztomilé, ale nevylučuje to, že to nebude trochu peklo.

Costa Brava #1 - Lloret de Mar

6. srpna 2017 v 13:33 | Alo |  Tipy v zahraničí
Ahojte,
stačilo si trochu postěžovat na počasí a hned se příjemně ochladilo, asi jsem to měla udělat dřív ;) . No dneska vám přináším první z článků týkajících se mé dovolené ze začátku prázdnin, dneska budu povídat spíše víc obecně o Costa Bravě a letovisku, ve kterém jsem bydlela. V plánu mám i články s tipy na stravování v tomto letovisku a také tipy na výlety do blízkého či vzdáleného okolí. Tak se na to jdeme pustit. Jo všechny fotky jsou z mého archivu, takže nemusí být zrovna z nejaktuálnějších.

Tak jsem měla narozeniny

5. srpna 2017 v 17:42 | Alo |  Moje omalovánky
Ahojte,
zdravím všechny, kteří mají v tomto parnu sílu pročítat můj blog. Tady je už sedmý tropický dne v řadě, takže i při psaní tohoto článku jsem naprosto zpocená ;). No nic nebudu si už stěžovat, před víc jak dvěma měsíci jsem měla narozeniny a co jiného bych tak mohla dostat než omalovánky. Na letošní narozeniny jsem dostala rovnou dvoje, jedny od rodiny a druhé od kamarádky. Za ty dva měsíce jsem už měla možnost oboje omalovánky pořádně vyzkoušet a tak by mohla být má recenze celkem objektivní.