A přišly jmeniny

8. srpna 2017 v 15:27 | Alo |  Moje omalovánky
Ahojte,
před pár dny jsem vás seznámila s omalovánkami, jež jsem dostala jako dárky k narozeninám, měsíc a půl po narozeninách jsem měla i svátek a na ten mě rodiče překvapili další omalovánkou. Ale protože svátek není tak důležitý jako narozeniny, tak i omalovánka ke svátku je menší než ty v narozeninám, přesněji řečeno je to naprostá miniatura omalovánem. Platí tady dvojnásob, že co je malé to je roztomilé, ale nevylučuje to, že to nebude trochu peklo.

Bosque encantado - Začarovaný les (pohlednice)

*titulní strana omalovánky*

Když jsem mluvila o jejich velikosti, tak jsou to velikosti klasické pohlednice (16x12,5 cm) a dole na fotce je pro porovnání obyčejný liner. Jsou tedy opravdu malé.
Omalovánky jsou speciální edicí omalovánky Začarovaný les od Johanny Basford, která je jednou z mých nejoblíbenějších autorek omalovánek. Druhý typ speciální edice jsou naopak zvětšeniny jejích obrázků a to v Art edici. Sehnala jsem je na dovolené v Katalánsku, takže bohužel nevím, za jakou cenu a kde se dají u nás získat. Když už jsem u té dovolené, na vánoce by mi mohly přibýt další omalovánky z dovolené a ty budou ještě šílenější.

*jedna z pohlednic, jedna z mých nejmilejších*

Dobře tak už jdu na samotnou omalovánku. Obrázky v omalovánce jsou jednostranné a na úchvatně tvrdém papíře. Jsou prostě dělané tak, abyste je po vybarvení mohli vythrnout a někomu poslat, protože na druhé straně jsou předtištěny řádky na adresu, místo na vzkaz i na známku. Prostě klasická pohlednice. Jak je vidět i na fotce, obrázky jsou zmenšeniny obrázků z omalovánky, takže zde vzniká jeden malý problém nebo spíš miniaturní. Detaily jsou zde totiž naprosto titěrné a skoro nejdou vybarvit a přetáhnutí zde vznikne ani se nenadějete.

*zadní strana pohledu*

Já té omalováce snad ani nemám co vytknout, prostě a jednoduše ji miluju a už teď vím, že ode mě nikdy nikdo nedostane ani jeden z těch pohledů, co tam jsou. Měla bych až moc velké obavy, že se cestou poškodí.

To je k dnešnímu novému přírůstku vše. Brzy se zas ozvu s něčím novým.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 8. srpna 2017 v 22:29 | Reagovat

Ty jsou super! :-)

2 Alo Alo | Web | 9. srpna 2017 v 10:50 | Reagovat

[1]: jj, ale už měsíc dělám první obrázek, je mi jich líto ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama