Hotovka #15 - zkouškové

15. srpna 2017 v 17:06 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
dneska vám po delší době přináším další článek s ukázkou hotových obrázků. Tentokrát to budou obrázky za mé letní zkouškové, takže těch obrázků není mnoho a možná k nim ani nebudu mít tolik co říct jak jindy. Ale přeci jen si člověk i mezi učením potřebuje odpočinout a co je lepší než pastelky a dobrý film či seriál. Tak jdeme na ně.

*Mudlovské omalovánky, pastelky KIN Mondeluz + na okraji FC a liner Staedtler*

Prvním dnešním obrázkem je další dvoustrana z Harryho Pottera, tentokrát je to scéna zachycující Harryho konečný odjezd ze Zobí ulice. Po delší době jsem se tady odhodlala udělat "celý" obrázek s Mondeluzkama, které jsem od Vánoc celkem zanedbávala, a vůbec toho rozhodnutí nelituji (zrovna jsem začala další Mondeluz obrázek). Bylo to chvilkama trochu obtížnější díky jejich měkkosti (oproti Faberkám) a zanechávání bílých stop, ale nakonec jsem ten obrázek dodělala a to dokonce v termínu. Jediná věc mě zde mrzí, že je ten obrázek světlý, ano světlý, protože scéna ve filmu je hrozně tmavá a já jsem nechtěla udělat jenom černý obrázek, už tak je černá Mondeluzka nejkratší ze sady.

*Krajina mýtů, pastelky FC*

Další obrázek je první zkoušení Krajiny mýtů. Tenhle obrázek jsem malovala na klíně u televize v době, kdy jsem měla rozdělaného Harryho, ale prostě jsem nedokázala vydržet než ten obrázek dodělám a musela jsem si do těch omalovánek čmárnout. Nevím co mě tehdy popadlo, ale udělala jsem květiny krásně řůžovoučké, ani jeden tah modrou pastelkou. No byla to láska na první tah, i když mi dal obrázek celkem zabrat, protože ač se nezdá, je celkem nacpaný detaily a vymýšlet správné rozdělení těch pár řůžových odstínů bylo náročné. Ani když se na ten obrázek zpětně dívám, tak mě na něm nic nemrzí anic bych neudělala jinak. Jo jinak to byla opět výzva ;).

*Krajina mýtů, pastelky FC*

Posledním dnešním obrázkem je opět jeden výtvor od Kerbyho. Tento obrázek byl vytvořen do výzvy obchůdku Radost pro maminku a Coloring Martiny, kde jsme měli za úkol vybarvit dívku, ženu, čarodějku či vílu s dlouhými vlasy a viditelným obličejem a ve všech mých omalovánkách byla tohle jedna z mála žen odpovídající popisu (celkem jsem našla 3, ale v tu dobu jsem moc malovala do Hry o trůny, kde byly zbylé dvě). Byl to první pokus o černé pozadí, ale asi to byl i poslední pokus dělat ho pastelkama, protože i po použití lihu jou stále vidět tahy pastelkou. Jinak i tento obrázek byl dost náročný na detaily, ale strašně jsem si ho užila.

To by bylo pro dnešní díl vše, uvidíme se zase někdy u dalšího článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicole Nicole | Web | 24. srpna 2017 v 13:37 | Reagovat

všetky sú krásne ale ten posledný je neskutočný :O jednoducho wau!

2 Alo Alo | Web | 25. srpna 2017 v 10:17 | Reagovat

[1]: moc děkuju, taková krásná slova potěší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama