Hotovka #16 - prázdniny

24. srpna 2017 v 13:22 | Alo |  Hotovo
Ahojte,
dneska vám opět přináším článek s ukázkou vybarvených obrázků za první polovinu prázdnin. I když jsem musela pracovat na nějakých jiných věcech, tak jsem ve zbytku času měla náladu na malování a to se odrazilo i v počtu obrázků, jež se mi za tu dobu povedly. Neukážu vám všechny, protože poslední obrázek se objeví v dalším článku, jež se bude týkat letního maratonu s jednou omalovánkou, už dopředu upozorňuju, že jsem naprostý magor co se týče jejího výběru. Tak jdeme na to.

*Džungle, pastelky KIN Mondeluz*

Prvním obrázkem je první obrázek z do dovolené nejnovější omalovánky, jež se od ostatních velmi liší. Vybarvuje se totiž podle čísel, ale o tom jsem již mluvila. Omalovánka nepatří mezi nejhorší, ale budu v ní muset vyzkoušet jiné pastelky, protože Mondeluzky se tady chovají jako voskovky a ani nemohu najít přesné odstíny. Jinak jsou na mě vybrané odstíny celkem žářivé, i když to může být tím, že to nejsou ty správné.

*Hra o trůny, pastelky FC*

Tento obrázek ze Hry o trůny jsem měla rozdělaný už před dovolenou, ale bohužel jsem ho nestihla dodělat a díky tomu jsem se ani nezúčastnila dané výzvy. Vzhledem k tomu, že jsem již dříve vybarvila obrázek se vzrostlými dráčky, tak jsem měla výběr barev pro vejce celkem jasný. Pokusila jsem se pohrát si tady s odleskem a stínem, ale nevyšlo to zcela podle mých představ. Nakonec jsem se vrhla na výplň truhly a protože skoro nikde nepoužívám fialovou a růžovou, tak jsem si řekla, že bych je občas měla někde udat.

*Mudlovské omlaovánky, pastelky KIN Mondeluz a FC*

Posledním dnešním obrázek je již stihnutá výzva (na poslední chvíli jako obvykle) z Mudlovských omalovánek. Zde jsem měli za úkol vybarvit truhlu s míči na famfrpál a závodním koštětem. Naštěstí byl vzadu v knížce obrázek s touto truhlou a jejím originálním zbarvením, protože bych si tady asi rady moc nevěděla. Navíc si nejsme úplně jisté, co je to za koště, jestli nějaký Nimbus, Kulový blesk, Zameták nebo zcela jiné koště. Ano i na tomhle mi záleží, protože každý typ koštěte měl ve filmech trochu jiné zbarvení. Tipla jsem to osobně na Nimbus 2000, ale pokud byste někdo měli jiný tip, tak mi dejte vědět. Jinak zelené pozadí dalo celkem zabrat Mondeluzce a minerálnímu lihu, ale taky mé ruce ;).

To je pro dnešek vše, pilně se pracuje na překvapení k ročnímu výročí a proto nejsou články tak často, jak v poslední době byly.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama