Překvapení

26. srpna 2017 v 11:02 | Alo
Ahojte,
jak jste si možná všimli, tak blog vypadá trochu jinak než včera. Konečně jsem dokončila překvapení k prvnímu výročí blogu.
Už delší dobu jsem chtěla novou grafiku, která by mě o něco lépe vystihovala a také by vystihovala můj blog. Začátkem roku jsem poprosila jednu blogerku, jestli by mi neudělala novou grafiku, ale po prvním mailu, kde mi řekla, že grafika bude do dvou týdnů hotová se neozvala. Po měsíci jsem se teda začala snažit o něco nového sama. No upřímně nebylo to vůbec povedené natož, aby to splňovalo svůj účel. Jenže jsem už nevěřila žádné blogerce, že by mi ten design udělala.
Začátkem sprna jsem se na ten vzhled už opravdu naštvala a šla udělat lepší záhlaví. Postupem času se z toho vyklubala celá grafika, ale to snad byla ještě ta jednodušší část. Problém začal dnes ráno, kdy jsem se snažila grafiku dát na blog -> nenávidím volitelný box v menu a celou inteligenci blogu ;). Ne dělám si srandu, ale byl to boj a párkrát jsem přitom ztratila nervy. Velmi obdivuju ty lidi, kteří dělají dobrovolně pro ostatní grafiku, já na to prostě nemám.
Jinak obrázky jsou z mých fotek a hlavně sehnané pomocí strýčka Googlu. Záhlaví možná ještě časem (do pár měsíců) změním, ale jinak už tohle asi zůstane napořád, protože na předělání fakt nemám.

Mějte krásný víkend a na začátku týdne se těšte na nový článek z cest po naší vlasti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama