Hotovo

Hotovka #16 - prázdniny

24. srpna 2017 v 13:22 | Alo
Ahojte,
dneska vám opět přináším článek s ukázkou vybarvených obrázků za první polovinu prázdnin. I když jsem musela pracovat na nějakých jiných věcech, tak jsem ve zbytku času měla náladu na malování a to se odrazilo i v počtu obrázků, jež se mi za tu dobu povedly. Neukážu vám všechny, protože poslední obrázek se objeví v dalším článku, jež se bude týkat letního maratonu s jednou omalovánkou, už dopředu upozorňuju, že jsem naprostý magor co se týče jejího výběru. Tak jdeme na to.

Hotovka #15 - zkouškové

15. srpna 2017 v 17:06 | Alo
Ahojte,
dneska vám po delší době přináším další článek s ukázkou hotových obrázků. Tentokrát to budou obrázky za mé letní zkouškové, takže těch obrázků není mnoho a možná k nim ani nebudu mít tolik co říct jak jindy. Ale přeci jen si člověk i mezi učením potřebuje odpočinout a co je lepší než pastelky a dobrý film či seriál. Tak jdeme na ně.

Hotovka #14 - LeMans víkend

25. července 2017 v 11:31 | Alo
Ahojte,
po dlouhatánské době se hlásím s novými obrázky. Byla jsem celkem pracovitá, co se týče obrázků, a proto jejich představení rozdělím do několika článků, které proložím i jinými druhy článků. Dnešní článek bude pouze o obrázcích z Antistresových omalovánek pro dospělé, jež jsem vymalovala za poslední cca 2 měsíce. Tak jdeme na to.

Hotovka #13 - pauzička

26. května 2017 v 15:49 | Alo
Ahojte,
tak konečně po delší době mám zase co přidat za nové obrázky. Poslední dobou jsem bohužel neměla díky několika věcem mnoho času na malování, ale i tak se mi podařilo něco vybarvit. Naštěstí se již blíží léto a tím pádem budu mít na malování víc času, teda mám ho už i teď během zkouškového - ať žije prokrastinace :) . Navíc jeden z obrázků, jež vám teď ukáži mi zabral spoustu času. Tak jdeme na to.

Hotovka #12 - výzvový týden

19. dubna 2017 v 16:25 | Alo
Ahojte,
tak se po delší době opět hlásím s novým článkem a také novými vybarvenými obrázky. Bohužel jsem na začátku března (no skoro celý březen) neměl skoro vůbec náladu na pastelky a tak jsem se jich ani nedotkla. Díky tomu jsou tady pouze tři nové obrázky, které jsem navíc udělala hlavně během posledních dvou víkendů, co jsem byla doma, protože víkend před Velikonocemi jsem místo domů jela na výlet se školou, ale tam mi začal krásný absťák po patelkách. Jsem holt závislák :). Konec okecávání a jsme se na ně kouknout.

Hotovka #11 - výzvy

14. března 2017 v 10:25 | Alo
Ahojte,
šest dní uplnynulo jako voda a jsem zpět s dalším článkem. Tentokrát se konečně jedná zase o nově vybarvené obrázky. Je jich pouze 5, ale nad některými jsem díky jejich náročnosti strávila hodně času. A také jsem už měsíc ve škole, takže na malování mám jen sobotu a neděli. Jdeme na to.

Hotovka #10 - po Vánocích 2

24. února 2017 v 10:46 | Alo
Ahojte,
přináším další část obrázků, jež se mi povedlo vybarvit od Vánoc. Tentokrát to budou obrázky z nových omalovánek. Není jich mnoho, ale některé daly celkem zabrat. Tak jdeme na to.

Hotovka #9 - po Vánocích

18. února 2017 v 10:37 | Alo
Ahojte,
na začátek bych se chtěla omluvit, že jsem za celý týden nezveřejnila ani jeden článek, ale v pondělí mi začal semestr a tím mi ubyl čas na malování i psaní článků sem, protože je nechci psát v nějakém časovém presu, aby pak články nebyly odfláknuté. Tím bych vás chtěla také upozornit, že až do poloviny května budou články zase spíše jen jednou za týden, ale pokud byste chtěli články častěji, můžete mi klidně zkusit navrhnout nějaké nové téma na články, ty bych zkusila zařadit mezi mé klasické články o omalovánkách. Dneska vám přináším obrázky, jež jsme vybarvila po Vánocích, tedy již s novými pastelkami a omalovánkami, o nichž jsme mluvila v minulých článcích. Zjistila jsem, že je toho plno, takže to rozdělím do dvou článků. V dnešním článku budou obrázky pouze z omalovánek, jež jsem měla před Vánocemi.

Hotovka #8 - Advent

10. února 2017 v 17:31 | Alo
Ahojte,
dneska vám chci ukázat druhou část obrázků, jež jsem za svou nepřítomnost zde na blogu vymalovala. Totu část jsem nazvala Advent, protože jsou to obrázky vybarvené v průběhu adventních víkendů a v těch několika dnech mezi zlatou nedělí a Štedrým dnem. Jsou to pouze obrázky z domácích omalovánek, protože mi touto dobou končil semestr a přišel i zápočtový týden, takže na koleji na omalovánky ani nebyla nálada.

Hotovka #7 - před Vánocemi

7. února 2017 v 15:32 | Alo
Ahojte,
jak jsem včera slíbila přináším první část obrázků, jež vznikly v pauze, kterou jsem si od blogu dala. Obrázky od toho října, kdy vyšel poslední článek ze série Hotovky, jsem rozdělila do tří skupin: před Vánocemi, Advent a po Vánocích. Ale dost už kecání a jdeme si rovnou ukázat ty obrázky.

Hotovka #6 - návrat

29. října 2016 v 15:00 | Alo
Ahojte,
je tady další víkend a ikdyž byl pracovní a tedy i školní týden o něco kratší, tak vám přináším velkou dávku hotových obrázků jenem z časopisu. Jak již název napovídá po delší době jsem vzala do ruky i jedny z mých domácích omalovánek. Tak jdeme na to.

Hotovka #5 - roztomilost

23. října 2016 v 8:00 | Alo
Ahojte,
blíží se konec dalšího týdne a já jsem opět tady s novým článkem. Začínám si lépe rozvrhovat čas i zvykat na bydlení pouze ve dvou lidech a díky tomu se i více věnuji svým omalovánkám. Doufám, že mi to vydrží. Tento týden je to opět pouze jeden obrázek, ale začala jsme již dělat i na dalším, který je ovšem větší a složitější, takže jsme zatím pouze v půlce, ale snad se to poddá.

Hotovka #4 - ať žije modrá

15. října 2016 v 8:00 | Alo
Ahoj,
další týden je u konce a tak se hlásím s novým článkem. Tentokrát je to konečně zase článek ze série Hotovka, vypadá to, že tuto sérii z původního plánu vydávat každý týden budu muset během semestru udělat pouze jeden článek jendou za dva týdny, protože prostě v tomto semestru moc času ani energie po večerech na malování nemám. Tento týden jsem se však potřebovala odreagovat a tak je toho o něco víc. Tak jdeme na to.

Hotovka #3 - škola začala

2. října 2016 v 8:00 | Alo
Ahoj,
dnes je tu konečně další hotový obrázek. Dělala jsem ho skoro dva týdny, ale spíš hlavně díky tomu, že na malování opravdu nebyla nálada. Je to obrázek z časopisu Protistresové vymalovánky, na nějž jsem vás minulý týden upozornila. Jo mimochodem už vyšlo další číslo, tentokrát se zvěrokruhem a zvířaty. Prohlédnout si současné číslo i čísla předchozí a také si je objednat můžete na stránce: http://www.epublishing.cz/vymalovanky

Hotovka #2 - HP pokračuje

17. září 2016 v 8:00 | Alo
Ahoj,
dnesk abych vám ráda ukázala svá díla za poslední týden, není toho moc, protože jsem v trochu provizorních podmínkách. Dopředu se omlouvám, ale příští týden to bude možná ještě horší, prootže mi navíc už začne škola a každý kdo studuje vysokou, ale i střední, tak pochopí. A teď už k těm obrázkům.

Hotovka #1 - první týden

10. září 2016 v 8:00 | Alo
Ahoj,
dneska bych vám ráda ukázala, jaké omalovánky jsem zvládla za tento týden (no už je to spíš předminulý týden, ale nejsem moc na počítači ani omalovánky nemám u sebe, tak to vezmeme jako tento týden, protože příští na tom nebudu líp ;)). Snad se vám mé výtvory budou líbit.

Před blogem

4. září 2016 v 8:00 | Alo
Ahoj,
dnes vám ukážu obrázky, které jsme stihla vybarvit ještě před založením blogu. Všechny jsem vybarvila v první vlně nadšení z nových omalovánek během ledna, také to bylo díky tomu, že bylo zkouškové a omalovánky jsou opravdu bezvaný způsob relaxace a prokrastinace ;).
 
 

Reklama