Tipy v zahraničí

Costa Brava #3 - výlety po okolí

20. srpna 2017 v 16:49 | Alo
Ahojte,
přináším vám předposlední nebo možná i poslední článek k dovolené v Katalánsku. Tentokrát to budou výlety do okolních letovisek, jež můžete podniknout sami a ještě díky tomu to město poznáte lépe než s cestovní kanceláří. Těmito letovisky jsou Blanes a Tossa de Mar. Dneska ten článek možná nebude z nejdelších, protože mě celkem zasáhla událost z pátečního večera, ale mám už v plánu i další články do této rubriky a i jedno překvapení na první výročí blogu, takže jsem jej nechtěla zbytečně odkládat.

Costa Brava #2 - ubytování a strava

13. srpna 2017 v 9:59 | Alo
Ahojte,
po minulém článku, kde jsem vás seznámila s místem mé dovolené, přišel myslím čas na to se ubytovat a možná si i dát něco malého k snědku. Bohužel dneska u články fotky nebudou, protože než jsem naše objednávky jídel stihla vyfotit, tak jsme to snědli a ubytování jsem taky nefotila. Tak jdeme na to.

Costa Brava #1 - Lloret de Mar

6. srpna 2017 v 13:33 | Alo
Ahojte,
stačilo si trochu postěžovat na počasí a hned se příjemně ochladilo, asi jsem to měla udělat dřív ;) . No dneska vám přináším první z článků týkajících se mé dovolené ze začátku prázdnin, dneska budu povídat spíše víc obecně o Costa Bravě a letovisku, ve kterém jsem bydlela. V plánu mám i články s tipy na stravování v tomto letovisku a také tipy na výlety do blízkého či vzdáleného okolí. Tak se na to jdeme pustit. Jo všechny fotky jsou z mého archivu, takže nemusí být zrovna z nejaktuálnějších.
 
 

Reklama